Dacia

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumlinkiopiniekredytdekoder VIN

Wiadomości motoryzacyjne

Test Dacia Sandero 0.9 TCe Laureate
Najmniejszy w gamie marki Dacia, a jednocześnie jeden z najtańszych samochodów na rynku polskim to model Sandero. Obecnie prezentowana odmiana to już druga generacja produkowanego od blisko 10 lat pojazdu. Niespełna dwa lata temu ten samochód osobowy klasy aut miejskich przeszedł gruntowny facelifting. Zmodernizowana wersja swoją oficjalną premierę miała we wrześniu 2016 roku na Salonie Samochodowym w Paryżu. Francuski koncern motoryzacyjny Renault pod rumuńską marką Dacia przyzwyczaił nas do tego, że oferuje pojazdy po przystępnej cenie dla klientów niedysponujących grubym portfelem a chcącym posiadać nowe auto. Pod względem ceny Dacia nie ma praktycznie żadnej konkurencji na rynku, najtańsza wersja prezentowanego modelu jest do nabycia już za kwotę 29 900 złotych. Paleta oferowanych silników obejmuje dwie jednostki benzynowe 1.0 Sce 75KM i 0.9 TCe 90KM oraz jedna wysokoprężną 1.5 dci 90KM. Mocniejszy silnik z zapłonem iskrowym można dodatkowo wyposażyć w fabryczną instalacje gazową LPG. W cenniku znajdziemy trzy podstawowe zakresy kompletacji wyposażenia: Access, Open i Laureate oraz dwie o charakterze crossoverowym: Stepway Laureate i Stepway Outdoor. Konkurencja dla modelu jest bardzo silna to przede wszystkim takie auta jak: Fiat Punto, Opel Corsa, Skoda Fabia, Citroen C3 czy też Ford Fiesta. więcej »
Dacia Lodgy - rodzina na swoim
Renault reaktywowało markę Dacia w 2004 roku, prezentując przystępny cenowo model Logan. Przez kolejne lata producent sukcesywnie umacniał swoją pozycję na rynku, a obecnie jest jednym z groźniejszych graczy w branży motoryzacyjnej. więcej »
OffroadTest 2011
Podczas tegorocznego OffroadTestu zorganizowanego przez Motoryzacyjną Agencję Sierpowski do dyspozycji zaproszonych dziennikarzy oddano 17 samochodów. więcej »

 Więcej aktualności auto-moto »
Copyright © www.Auto.pl 2003 - 2020 Created by idealneT and OM System